برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> الکترونیک دیجیتال --> شبیه سازی pt2272

شنبه 9 خرداد 88 , 3:48 PM

کاربر
xmegamahdi
تعداد پستها : 17
شبیه سازی pt2272

به نام خدا سلام دوستان من مدار شبیه ساز pt2272 رو از سایت khazama گرفتم ولی برنامه کار نمیکنه اگر میشه به من بگید اشکال کار از کجاست.آیا کسی تا به حال از این مدار جواب گرفته.
**  آخرین ویرایش در  شنبه 9 خرداد 88 - 6:06 PM

شنبه 9 خرداد 88 , 6:04 PM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905

درود
شما نیابد تاپیک جدیدی برای این موارد باز کنید.میتونستید در ادامه همون تاپیک قبل مطرح کتید.

مدار مورد نظر شما سالمه و تست شده. البته بابد به نکاتی هم که در مورد مقاومتهاش گفتم توجه کنید.

دوشنبه 11 خرداد 88 , 2:42 PM

کاربر
xmegamahdi
به نام خدا سلام من با مقاومت 2.2 مگا اهم خیلی خوب جواب گرفتم و برای یک فرستنده که مقاومتش 4.7 مگا اهم بود مقدار تایمر را مساوی 65323 قرار دادم باز هم خیلی خوب جواب داد ولی دو تا ریموت دیگه داشتم با مقاومتهای 1.2 مگا اهم و 4.3 مگا اهم نمیدونم برای این ریموتها باید مقدار تایمر رو روی چه مقداری تنظیم کنم اگر امکانش هست به من بگید بر اساس چه فرمولی میشه مقدار قرار گرفته در رجیستر TCNT1 رو محاسبه کرد ممنون میشم در این مورد من رو یاری کنید در ضمن یکی از دوستان من یک کد لرنینگ با بیسکام نوشته که براش فرقی نمیکنه از چه ریموتی داری استفاده میکنی مقدار مقاومت هر چقدر باشه باز هم کار میکنه شما نمیدونید برنامه رو با چه روشی نوشته.متشکرم خداحافظ.

سه‌شنبه 12 خرداد 88 , 6:53 PM

مدیر سایت
behzad

برای اینکه با هر مقامومتی کار کنه میتونید روش کار رو بر حسب نصبت زمان صفر به یک بودن پالس قرار بدید و نه مدت زمان پالسها.

شنبه 16 خرداد 88 , 9:42 AM

کاربر
xmegamahdi

به نام خدا سلام من یک مشکل دیگر پیدا کردم مدار رو با مگا هشت بستم ولی مدار مقداری کندتر از مگا شانزده جواب میده نمیدونم باید چکار کنم (کلید را باید مقداری با دست نگه داریم) فکر میکنم اشکال از اولویت وقفه است اگر مشکل همین است لطفا بگویید کدام وقفه باید در اولویت باشد و این اولویت را چطور میتوان در کدویژن تعیین کرد.

دوشنبه 18 خرداد 88 , 2:07 PM

کاربر
xmegamahdi
به نام خدا سلام اگر امکانش هست به من بگید بر اساس چه فرمولی میشه مقدار قرار گرفته در رجیستر TCNT1 رو محاسبه کرد (برحسب مقدار مقاومت) ممنون میشم همین حتی یک مورد رو جواب بدید چون من نتونستم مقدارش رو برای ریموتهای جدید محاسبه کنم

شنبه 23 خرداد 88 , 12:53 PM

مدیر سایت
behzad

فکر کنم توضیحات لازم رو دادم توی کد برنامه
این کد مربوط به چند سال پیش هست که من فقط به عنوان یک آزمایش برای کسی نوشتم.
راستش الان اصلا توی ذهنم نیست جزئیاتش
فعلا هم درگیر کاری هستم (تا یکی دو هفته دیگه توضیحاتش رو مینویسم) و فرصت نیست روی این برگشت کنم.

فکر کنم اگه با همین روش نصبت سطح صفر به یک کار کنید بهتره . دیگه به مقاومت فرستنده حساس نیست و خیلی ساده تنظیم میشه و کد نویسی هم ساده تر میشه.

سه‌شنبه 23 تير 88 , 3:34 PM

کاربر
xmegamahdi
به نام خدا سلام من همچنان منتظرم این قضیه محاسبه مقدار فرکانس و مقدار مقاومت برای من خیلی مهم اگر امکانش هست یک کمکی بکنید متشکرم خداحافظ.

دوشنبه 9 شهريور 88 , 6:49 PM

کاربر
xmegamahdi
به نام خدا سلام من همچنان منتظر جواب شما هستم...

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100