برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> بحثهای متفرقه --> درخواست راهنمایی در حوزه میکرو

يكشنبه 3 شهريور 92 , 8:10 PM

کاربر
hamed.b3269
تعداد پستها : 3
درخواست راهنمایی در حوزه میکرو

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. سوالی که میخوام ازتون بپرسم اصلا فنی نیست و بیشتر حالت مشاوره ای داره. میخواستم ازتون بپرسم که یادگیری میکروکنترلرها خوبه یا نه؟ میدونم که سوال خیلی جالبی نیست ولی میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که اگه من کار با میکروکنترلرها رو یاد بگیرم میتونم با استفاده از اون در صنعت و بازار کار درآمدی کسب کنم یا مثلا اگه در شرکتی خواستم مشغول به کار بشم میتونم از اون به عنوان یک رزومه کاری یا مهارت تخصصی استفاده کنم. چون من ساکن سبزوارم افراد زیادی رو دیدم که کار با میکرو رو یاد دارن ولی بیشتر پروژه های دانشجویی انجام میدن و از این راه کسب درآمد میکنن. در کل میخواستم بدونم که یادگیری میکروکنترلرها تا چه اندازه میتونه مفید باشه. اگه من رو راهنمایی کنید کمک خیلی زیادی کرده اید. خیلی ممنون.

دوشنبه 4 شهريور 92 , 6:13 PM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905
درود و خوش آمد به شما همشهری گرامی
میکرو یاد گرفتن خیلی خوبه..میتونه براتون رزومه هم باشه...ولی به نظر من اگه میکرو بلد باشین ولی الکترونیک بلد نباشین زیاد نمیتونید کار بزرگی انجام بدین
یکی هم اینکه کلا اینا لازم و ملزوم همدیگن و کسیکه شروع به کار میکنه در کنار الکترونیک میکرو و باقی موارد رو هم هم یاد میگیره...

دوشنبه 4 شهريور 92 , 8:21 PM

کاربر
hamed.b3269
تعداد پستها : 3
با عرض سلام و خسته نباشید مجدد خدمت شما. خیلی خیلی ممنون از اینکه به سوالم جواب دادید. میخواستم بپرسم که منظورتون از اینکه "الکترونیک بلد باشین" چی هستش؟ منظورتون اینه که در یک حوزه ای از الکترونیک باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشم و در کنار اون به طور عملی کار کرده باشم و یا مثلا طراحی مدارات ترانزیستوری و غیره رو بلد باشم. سوال دیگه ای که میخواستم ازتون بپرسم اینه که اگه بخوام میکروکنترلر یاد بگیرم از چه میکروکنترلری و از چه زبان برنامه نویسی  و با چه کامپایلری شروع به کار کنم و همچنین از کدام منابع و کتابها استفاده کنم. ببخشید که زیاد سوال میکنم چون هیچگونه اطلاعاتی در حوزه میکرو و همچنین الکترونیک ندارم. خیلی ممنون.

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100