برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> الکترونیک دیجیتال --> pdf های اتمل بابت بهینه سازی نویز

پنج‌شنبه 18 ارديبهشت 93 , 10:46 PM

اخراج شده
hashing
تعداد پستها : 7
pdf های اتمل بابت بهینه سازی نویز

باسلام به همشهری عزیزم که مایه افتخاره
متاسفانه نتونستم موضوع ذکر شده رو تو سایت پیداکنم اگه میشه لینکهای عنوان ذکرشده رو یه جای واضح قراربدین
فدایی داری  
از طرف یه پایین شهری الکترونیکی

لینک اولی کارنمیکنه وبا کپی توی نوار آدرس بروزر مشکلش حل میشه بهر حال دمت گرم بابت اطلاعاتی که شیرینگ کردی بازمیگم مفتخریم به آشنایی با شما مقصد ما چهارراه فرودگاه است

و به عنوان یک همرشته (چون من در حد همکاری با شما نیستم)  تقاضای مشاوره وراهنمایی درزمینه اقتصادی وکار پویا باشما یا ... دربرق میباشم
لطفا بفرمائید که به صورت شخصی بهتر امورات (منظور پیشرفت) میگذرد یا اینکه برای شرکت یا کارخانه ای دراین زمینه به عنوان نیرو مشغول به کار شویم  واینکه کلا یه فردی که میخواد توی رشته برق مثلا الکترونیک و.... کار وپیشرفت کنه بایدچه زمینه وضمیمه ها یی وچه مدرکی ومهارتی رو به صورت حرفه ای  دنبال کنه به هر حال یه راهنمایی کلی بکنید دیگه  چون کسی از اول تحصیل وهمچنین با ورود به دانشگاه  مشاوره درستی توی زمینه علایقمون به ما نداده ونگفته یه مهندس یا هرچی .... چه چیزی بدردش میخوره .. تا ببینیم بنده از خدای خودش چی میخواد و چی میشه
من کمی نرم افزار متلب ، پروتئوس ، پروتل  ، بسکام ،  کدویژن ، لوگو،  اورکد،  پی اس پایس،  کیل برای آرم و....، ( مدرک مهارت تکنیسین عمومی شبکه دارم) وانجام پروژه بامیکرو و..... آشنایی دارم ولیسانس بیکارم و....  آیا امیدی به زندگی با اینها هست با 29.5سال سن ومجرد 
اینایی که گفتم هم درد دل بود وهم تقاضای راهنمایی و....

با عرض شرمندگی که این مطالب رو اینجا نوشتم  میدونم اینجا جای بحث فنی هست الا یا ایا الحال راهنمایی کنید

باسپاس فراوان     منتظر پاسخ  برادرانه  شما هستم   

باسلام آقابهزاد 
از راهنمایی ومشاوره خودت در رابطه با موارد بالا مارو مستفیذ نمیکنی

منتظریم م م م م م م

باسپاس 
**  آخرین ویرایش در  دوشنبه 22 ارديبهشت 93 - 12:22 PM

جمعه 19 ارديبهشت 93 , 1:41 PM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905
درود و خوش آمد به شما همشهری تاج سری

چند تا فایل هست که موارد مهم و اولیه رو تشریح کرده

http://www.atmel.com/images/doc1619.pdf‏

http://www.atmel.com/images/atmel-2521-avr-hardware-design-considerations_application-note_avr042.pdf

چهارشنبه 24 ارديبهشت 93 , 12:39 AM

اخراج شده
hashing
تعداد پستها : 7
راهنمایی برادرانه هم رشته ای

باسلام

لینک اولی کارنمیکنه وبا کپی توی نوار آدرس بروزر مشکلش حل میشه بهر حال دمت گرم بابت اطلاعاتی که شیرینگ کردی بازمیگم مفتخریم به آشنایی با شما مقصد ما چهارراه فرودگاه است

و به عنوان یک همرشته (چون من در حد همکاری با شما نیستم)  تقاضای مشاوره وراهنمایی درزمینه اقتصادی وکار پویا باشما یا ... دربرق میباشم
لطفا بفرمائید که به صورت شخصی بهتر امورات (منظور پیشرفت) میگذرد یا اینکه برای شرکت یا کارخانه ای دراین زمینه به عنوان نیرو مشغول به کار شویم  واینکه کلا یه فردی که میخواد توی رشته برق مثلا الکترونیک و.... کار وپیشرفت کنه بایدچه زمینه وضمیمه ها یی وچه مدرکی ومهارتی رو به صورت حرفه ای  دنبال کنه به هر حال یه راهنمایی کلی بکنید دیگه  چون کسی از اول تحصیل وهمچنین با ورود به دانشگاه  مشاوره درستی توی زمینه علایقمون به ما نداده ونگفته یه مهندس یا هرچی .... چه چیزی بدردش میخوره .. تا ببینیم بنده از خدای خودش چی میخواد و چی میشه
من کمی نرم افزار متلب ، پروتئوس ، پروتل  ، بسکام ،  کدویژن ، لوگو،  اورکد،  پی اس پایس،  کیل برای آرم و....، ( مدرک مهارت تکنیسین عمومی شبکه دارم) وانجام پروژه بامیکرو و..... آشنایی دارم ولیسانس بیکارم و....  آیا امیدی به زندگی با اینها هست با 29.5سال سن ومجرد 
اینایی که گفتم هم درد دل بود وهم تقاضای راهنمایی و....

با عرض شرمندگی که این مطالب رو اینجا نوشتم  میدونم اینجا جای بحث فنی هست الا یا ایا الحال راهنمایی کنید

باسپاس فراوان     منتظر پاسخ  برادرانه  شما هستم   

باسلام آقابهزاد 
از راهنمایی ومشاوره خودت در رابطه با موارد بالا مارو مستفیذ نمیکنی

منتظریم م م م م م م

باسپاس 

سه‌شنبه 28 بهمن 93 , 2:27 PM

کاربر
kabotar
تعداد پستها : 4
الکترونیک

باسلام

میخواستم بدونم  که دلیل اخراج کاربری من (hashing) ازسایت چی بوده ، چون من فقط گفتم یه راهنمایی کنید ومیخواستم از تجربیات چندسالتون دردانشگاه آزاد وبعد دانشگاه استفاده کنم  اگه میدونستم که باعث ناراحتی وبرهم زدن افکار شما (همکارمحترم وهم رشته ای وبالاتر از اینها دوست عزیز) میشوم هیچوقت این مطلب را نمی نوشتم  درپایان بگویم که اگراعتقادی به اینگونه راهنمایی ندارید از شما پوزش طلبیده وآرزوی موفقیت روز افزون برای شما بهزاد عزیز دارم 

امید دارم که پوزش من را بپذیرید
گلی خوشبو در حمام روزی ...... وگرنه من همان خاکم که هستم ( خاک پاتیم )

بدرودبرادر مسلمان وایرانی 
حق نگهدارت

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100