برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> الکترونیک دیجیتال --> جایگذاری ال سی دی دیگری بجز 3310 نوکیا برای LCFmeter

جمعه 16 خرداد 93 , 10:29 PM

کاربر
sam7flash
تعداد پستها : 5
جایگذاری ال سی دی دیگری بجز 3310 نوکیا برای LCFmeter

با سلام و تشکر از شما آقای خازاما
قبل از این که مشکلم رو بیان کنم جا داره از شما برای سایت خوبتان و همچنین پاسخ گویی سریع و کاملتان تشکر کنم
آقای خازاما من مدتها بود که به دنبال یک مدار خوب و دقیق ال سی متر میگشتم که بلاخره مدار شما را پیدا کردم
این مدار از نظر اندازه بسیار مناسب است و با وجود ال سی دی جمع و جور نوکیا هم ظاهری کامل و حرفه ای دارد
دوست عزیز من این ال سی دی را خریداری کردم اما حقیقت چون تا به حال با ال سی دی موبایل کار نکرده بودم متاسفانه آن را در اثر یک اشتباه خراب کردم اما قبل از این اتفاق مدار را کامل بستم اما دیدم که روی ال سی دی چیزی مشخص نیست حدس زدم که باید مشکل از کار من باشد زیرا در پروتوس از مدار کامل جواب گرفتم
متاسفانه حالا دیگر هر کجا که میروم این ال سی دی گیرم نمی آید
درخواست من از شما این است که اگر امکان دارد به من بگویید از ال سی دی کدام گوشیها بجز 3310 می توانم در این مدار استفاده کنم
با تشکر

شنبه 17 خرداد 93 , 2:34 AM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905
درود وخوش آمد خدمت شما
این السیدی فکر کنم روی 5110 و 6110 ونمونه های مشابه دیگه هم هست فقط اونها مستقیم روی بورد وصل میشن و اون قسمت کانکتورهای 3310 رو ندارن
البته به نظرم این طرح کار حرفه ای و خیلی خوبی نیست ولی برای کارهای معمولی مناسبه
ضمنا اینکه اگر السیدی چیز رند بازاری باشه بهتره
به هر حال جهت راه افتادن کارتون اگر السیدی پیدا نکردین موجود دارم

شنبه 17 خرداد 93 , 11:28 PM

کاربر
sam7flash
با عرض تشکر از شما
آقا می تونم یه زحمتی بهتون بدم؟
حقیقت واسه ی این مدار خیلی نیازش دارم اگر امکان دارد هزینش رو بگید که واستون بفرستم که اگر زحمتی نیست یک ال سی دی واسم بفرستید
با تشکر

شنبه 17 خرداد 93 , 11:36 PM

کاربر
sam7flash
فقط چند سوال دیگه از خدمتتون داشتم
من از پروگرامر usb با نرم افزار Extrem burner AVR استفاده می کنم راستش بلد نیستم چطور فیوزبیتهای میکرو را برای کریستال 12 مگاهرتز خارجی تنظیم کنم اگر ممکن است راهنمایی کنید
این مدار نیازی به کالیبراسیون خاصی ندارد؟ منظورم این است که مقدار تقریبا دقیقی را بعد از تست نشان می دهد؟
و سوال آخر این که مطمئنم که مدار fusebit doctor را مشاهده کرده اید.بسیار مدار پرکاربردی است فقط من وقتی که pcb داده شده از مدار را با شماتیک مقایسه کردم متوجه شدم که بعضی جاها در مدار گراند متصل نیست.حتی گراند رگولاتور هم متصل نبود.آیا شما این مدار را ساخته اید؟ اگر امکان دارد در ساختش مرا راهنمایی کنید؟
با تشکر

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100