برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

  فروم khazama.com --> شبکه و اینترنت --> طراحی سایت امری لازم است

  جمعه 29 مرداد 95 , 7:35 AM


کاربر
kian2137
تعداد پستها : 11
طراحی سایت امری لازم است

طراحی سایت ارزان

در نظر داشته باشید که در دنیای امروز طراحی سایت امری لازم است و برای داشتن وب سایتی مطابق استانداردها و نیاز ها باید مراحل به هم پیوسته ای را گذراند. در مراحل ساخت وب سایت خود بایستی با برنامه ریزی فعالیت ها را پیش برد تا در انتها به هدف مورد نظر دست یافت. در ادامه به مطالبی می پردازیم که در تعیین برنامه و هدف شما تاثیر دارد.

اولین اقدام: اهداف و استراتژی وب سایت

مبتدی ترین مرحله در طراحی وب سایت، اینکه هدف ها و استراتژی های ٱن مشخص باشد. چنانچه شما خواهان بازدهی و تبلیغاتی خوب می باشید این امر مطالعه و دقت در این مرحله را می طلبد. لازم است بدانید بایستی به مواردی چون : نوع مخاطب ، نوع خدمات ، تحلیل خواسته های مخاطب و فضای رقابتی و ویژگی های خود در این زمینه توجه داشت تا توانست اهداف و استراتژی وب سایت را مشخص کرد.

دومین اقدام: محتوا

همانطور که قبلا نیز در مقاله اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت گفته شد مهمترین بخش یک وب سایت، محتواست. اطلاعاتی که شما در وب سایت خود ارائه می دهید بایستی علمی، صریح و ساده با نگارشی مناسب باشد. محتوا را برای کاربران بنویسید.

سومین اقدام: طبقه بندی اطلاعات و چینش، نوع نگارش و دسترسی وب سایت

دومین اولویت در طراحی وب سایت که پس از انتخاب و تعیین اهداف مورد اهمیت است، چگونگی در دسترس قرار دادن و ارائه اطلاعات می باشد. شما برای رفع ابهاماتی که در ذهن مخاطبان درباره اقدامات و خدمات شما وجود دارد بایستی توضیحات کافی و کاملی را ارائه دهید.
در صورت مبهم بودن اطلاعات و عدم هدایت صحیح مخاطب برای کسب اطلاعات است که ابهام در ذهن مخاطبان به وجود می آید و شما باید موارد مبهم را به سرعت از بین ببرید زیرا مخاطب در صورت مشاهده ابهام به منابع دیگر مراجعه می کند و در این صورت مخاطب خود را از دست خواهید داد.

Graphic

چهارمین اقدام: گرافیک وب سایت

در عصر رقابتی دنیای وب با گرافیک می توان توجه مخاطب را به سمت وب خود جلب کرد. اصلی که براساس مطالعات بسیاری در حوضه طراحی و توسعه وب بدست آمده خلاقیت در عین سادگی می باشد. به شما پیشنهاد می دهیم با انتخاب رنگها و طرح های مناسب، فضایی مناسب ایجاد کنید ولی به این نتیجه توجه داشته باشید که اگر سرعت لود شدن سایت طولانی شود کاربر وب سایت شما را ترک خواهد کرد و به سراغ وب سایت دیگری می رود. بسیار از افراد معتقدند که در دنیای امروز طراحی سایت امری لازم است اما این مسئله مستلزم داشتن یک وب سایت با گرافیک زیبا و سبک می باشد.

_______________________________________________________________________
طراحی سایت , طراحی سایت مشهد , طراحی سایت در مشهد , سئو سایت , سئو سایت مشهد , قالبسازی , قالب سازی , گوسونیک , گاسونیک


  صفحه : [1]    
 
 


Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100