برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> الکترونیک دیجیتال --> هنگ کردن sim900

جمعه 19 خرداد 96 , 2:26 PM

کاربر
AFS
تعداد پستها : 1
هنگ کردن sim900

با سلام
مدتیه با sim900 دارم کار میکنم ولی به مشکل عجیبی برخورد کردم. sim 900 بعد از مدتی کار کردن هنگ میکنه و چراغهای sim900  به حالت نیمه روشن در میان و کلید پاور sim900 دیگه اصلا کار نمیکنه مگه اینکه تغذیه رو کامل قطع و مجدد وصل کنم. زمان هنگ کردن اصلا مشخص نیست، بعضی اوقات پس از چند دقیقه، بعضی اوقات بعد از چند ساعت و بعد از اوقات هم بعد چند روز این حالت پیش میاد. ابتدا از دو مدل هدربرد موجود در بازار (مدار تغذیه نداشتن) استفاده کردم بعد خودم  pcb  هدربرد  با ملاحضات ذکر شده در دیتاشیت طراحی کردم. تا الان چندین و چند مدار تغذیه مثل مدار پیشنهادی دیتاشیت و ... استفاده کردم. از آداپتورهای جریان بالا استفاده کردم. از خازن 3300 میکرو در تغذیه استفاده کردم. sim900 رو به صورت متوالی هر 5 دقیقه یکبار ریست سخت افزاری کردم. هدربرد sim900 رو به صورت مستقل و بدون حضور میکرو و سایر مدارات راه اندازی کردم. ولی مشکل همچنان پا برجاست. آقای خزاما بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه و ایا شما مشکل مشابهی با Sim900 داشتین؟ از چه مدار تغذیه ای استفاده کنم و قطعات اصل رو از کجا تهیه کنم؟ و در کل چه ملاحظاتی رو هنگام کار با این ماژول باید در نظر گرفت؟
با تشکر و سپاس از زحمات شما

**  آخرین ویرایش در  جمعه 19 خرداد 96 - 2:27 PM

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100