برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> هک و امنیت شبکه --> پیدا کردن ای پی شهر خود

شنبه 17 ارديبهشت 84 , 6:31 AM

کاربر
m_abedi555
تعداد پستها : 0
پیدا کردن ای پی شهر خود

سلام اقا بهزاد می خواستم بدونم کسانی که با بهزاد پی اس هم می کنم چگونه می توانم به فهمم مال شهر خودم هست

شنبه 17 ارديبهشت 84 , 6:41 AM

کاربر
میهمان
IP

چگونه ای پی شهر خودمان را پیدا کنیم ویک ای پی را از کجا به فهمم که مال کدام شهر یا کدام کشور است mmohse@gmail.com

يكشنبه 18 ارديبهشت 84 , 12:27 PM

کاربر
میهمان
salam

IPGrabber IP Scaner عزیم با نرم افزار پیدایش کن

يكشنبه 18 ارديبهشت 84 , 4:43 PM

کاربر
میهمان
ای پی

با این نرم افزار ها نمیشه من یک نرم افزار می خواهم که مثلا یک ای پی (82.132.120.17)را به فهمه این ای پی مال کدام شهر است اقا بهزاد اگه جواب بدین ممنون میشم mmohse@gmail.com

يكشنبه 18 ارديبهشت 84 , 7:26 PM

کاربر
میهمان
بهزاد

سلام عزيز .
والا من نرم افزارها و سايتهايي برا تشخيص كشور از روي IP ديدم ولي گمان نميكنم دقتشون در حد شهر هم باشه . ولي اگه شما كمي ISP هاي شهر خودتون رو بشناسين ( اگه تو شهرستان هستين ) شايد بشه فهميد .

سه‌شنبه 20 ارديبهشت 84 , 6:20 AM

کاربر
میهمان
ای پی

سلام اقا بهزاد ممنون از جوابتان خوب من هم گفتم برای شهر ولی برای پیدا کردن ای پی کشور هم باشه ایراد نداره بی زحمت اسم نرم افزار را بگویید یا لینگ دانلودش را بگذارید mmohse@gmail.com

سه‌شنبه 20 ارديبهشت 84 , 1:03 PM

کاربر
میهمان
پوريا

واسه اين کار برنامه چند تا هست به اين کار ميگن trace يعنی رد يابی کردن  که اولی رو شرکت مک خريده اگه تو گوگل بگردی پيدا ميکنی تو محيط ويندوز  Visual Trace و Neo Trace  بهترين هاش هستن موفق باشی پوريا

جمعه 13 خرداد 84 , 10:57 AM

کاربر
میهمان
اي پي

سلام.با توجه به اطلاعات مورد نظر شما برنامه هاي موجود علاوه بر اطلاعات/ شهر. مسول  سايت/ايميل/ادرس/شماره تلفن/ و چند فاكتور ديگر ا در صورت وارد كردن اي پي در اختيار شما مي گذارد.البته مي توانييد در  سرچ كنيد مثلا هو ايز اي پي انلاين. كه در اين چنن كار  به برنامه نيازي نيست سايت هايي كه خدمات ارايه مي كنند معرفي ميشوند و شما در يكي از انه اي پي مورد نظر را وارد كنيد/موفق باشيد.قاسم

چهارشنبه 15 تير 84 , 5:21 AM

کاربر
jahannamy
تعداد پستها : 5

hacktracer: cookieرا  دنبال ميكنه تقريبا اددرس سايت را ميده  و neotrace كامل ميكنه

كار سادست با DL كردن و كمي انگولك ميتوني  وارد بشي

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100