برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> زبانهای برنامه نویسی --> پچ Yahoo! Messenger 7.0.0.249

يكشنبه 12 تير 84 , 8:55 PM

کاربر
arash
تعداد پستها : 32
پچ Yahoo! Messenger 7.0.0.249

سلام بهزاد جان اگه ميشه يك پچ جديد براي اين ورژن  7.0.0.249 جديد ياهو بنويس ممنون

يكشنبه 12 تير 84 , 10:15 PM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905

سلام عزيز
باشه چشم ولي اين دفه بايد يه پچ كامل بنويسم كه رو هر ورژني كه در آينده هم خواهد اومد كار كنه . چون مثل اينكه ياهو هر روز يه ورژن ميده ( ولي بازم همونه كه هست lol ) . ولي چشم يه پچ كامل برا ياهو مينويسم . يه برنامه گارد كامل هم در حال ساخت دارم كه به سفارش يكي از دوستان در حال انجامه . اين پچ كاملا تروجانها را از كار خواهد انداخت .

جمعه 17 تير 84 , 3:44 AM

کاربر
arash
پچ برای یاهو

سلام چی شد می خواستین یک پچ برای یاهو درست کنین بابا این قدر وقت می کشی تا 60 تا ورژن جدیدش بیاد بی زحمت زود بگذاریید توی سایت

چهارشنبه 29 تير 84 , 10:00 PM

کاربر
arash
پچ برای یاهو

سلام بهزاد جان بابا مثل اینکه شما می خواستین یک پچ برای یاهو درست کنین ها پس چی شد تازه شما گفتین یک گارد هم برای یاهو درست می کنین که هیچ پسی جز بهزاد پی اس باهاش هک نشه

شنبه 24 دي 84 , 3:16 AM

کاربر
arash
سلام ... بهزاد جان دادش تو را خدا هر وقت وقت کردی به سایتت یک نگاه بکن شما در همین جا خیلی وقت پیش نوشته بودین (سلام عزيز باشه چشم ولي اين دفه بايد يه پچ كامل بنويسم كه رو هر ورژني كه در آينده هم خواهد اومد كار كنه . چون مثل اينكه ياهو هر روز يه ورژن ميده ( ولي بازم همونه كه هست lol ) . ولي چشم يه پچ كامل برا ياهو مينويسم . يه برنامه گارد كامل هم در حال ساخت دارم كه به سفارش يكي از دوستان در حال انجامه . اين پچ كاملا تروجانها را از كار خواهد انداخت .) پس چی شد؟ تو را خدا یک پچ برای یاهو بنویس مشکل تنها پچ نیست من بیشتر این پچ را برای یاد گرفتن می خواهم نه برای استفاده و اگر نه مولتی برای یاهو زیاد بهزاد جان پس یک لطف بکن بنویسش ممنون راستی منتظر ورژن جدید بهزاد پی اس (1.9) تون هستم

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100