برای مشاهده روند ساخت پروژه ها و محصولات به کانال تلگرام ما بپیوندید           
  خانه محصولات دانلود پروژه ها بحث و گفتگو وبلاگ آموزشها و مقالات تماس با ما  

فروم khazama.com --> زبانهای برنامه نویسی --> آلوده کردن فایل های exe در vb

سه‌شنبه 29 خرداد 86 , 10:52 PM

کاربر
rezagoodarzi
تعداد پستها : 4
آلوده کردن فایل های exe در vb

سلام آقای خزاما خیلی دوست داشتم بدونم که چه طور میشه یه ویروس ساخت که تمام فایل های ای ایکس ای کامپیوتر را آلوده کند.نه به روش رو نویسی مثلا به روش اضافه شذن به انتهای فایل ایمیل من:reza.g101@gmail.com با تشکر-رضا

چهارشنبه 30 خرداد 86 , 7:50 PM

مدیر سایت
behzad
تعداد پستها : 905
درود .
من چند سالی هست که دیگه مسایل مربوط به این کارای مخوف رو پیگیری نمیکنم . راهی که معمولا استفاده میشه کمی پیچیدس ولی بسیار جالبه . روش به این صورته که کد مورد نظر که برنامه نویس (هکر) قصد داره اونرو به فایل اضافه کنه به عنوان یه ریسورس جدید به فایل اضافه میشه سپس Entry Point فایل اجرایی (که آدرس شروع اولین دستور در فایلهای اجرایی هستش) با آدرس شروع این ریسورس جدید تعویض میشه تا قبل اجرای دستورات فایل اصلی دستورات این ریسورس جدید اجرا بشن . بعد از اینکه اجرای ریسورس جدید به آخر رسید بایستی این ریسورس روند اجرای برنامرو به آدرس ٍEntry Point واقعی تحویل بده تا برنامه اجرا بشه . برای آشنایی با اصول و ساختمان فایلهای اجرایی ویندوز میتونید به برنامه متن بازی که در همین مورد توی سایت هست مراجعه کنید . البته این روش تنها برای کارهای مخرب نیست مثلا فشرده سازهای فایلهای اجرایی هم از چنین روشی برای اضافه کردن کد Unpack خودشون به فایلها استفاده میکنن .

جمعه 1 تير 86 , 2:59 AM

کاربر
rezagoodarzi
خواهش از آقای خزاما

سلام آقای خزاما.ممنونم از این که به این زودی پاسخ من رو دادید.از شما خواهش می کنم که به من یاد بدید چه طور مثلا یه ریسورس به فایل اضافه کنم و سپس اینتری پوینت فایل رو تغییر بدم تا فایل ریسورس هم اجرا شود و سپس خود فایل هم اجرا شود.من برنامه ی شما رو دانلود کردم و یک جاش هم نوشته بود آدرس اینتری پوینت ولی نمی دونم چه طور باید این دو کار رو انجام داد.من بعد از فوت مرحوم پدرم خودم رو با کامپیوتر سرگرم کردم.من فقط ۱۵ سال دارم تو دزفول زندگی می کنم.شما با این کار لطف بسیار بزرگی به من می کنید.می دونم واقعا برای این سایت زحمت می کشید چون که پدر خودم هم معلم بود.من همین جا قول میدم که از این کار به درستی استفاده کنم همون طور که خودتون گفتید.نیازمند یاری سبزتان هستم..

شنبه 2 تير 86 , 8:52 AM

مدیر سایت
behzad
درود .
من تجربه ای عملی در این مورد نداشتم . البته در کل کار به این سادگی ها هم نیست . ریزه کاریهای زیادی داره . اما گویا شما زیاد از اون برنامه من در مورد اصول PE سر در نیوردید (حق هم داشتید) یه مرجع در این مورد بود که من از اون برای نوشتن این برنامه استفاده کردم . اون سایت رو پیدا میکنم و میزارم تو همین تاپیک .

دوشنبه 4 تير 86 , 7:08 PM

کاربر
rezagoodarzi
ممنونم آقای خزاما

سلام آقای خزاما.از این که جواب من رو دادید واقعا ممنونم.من تا چند وقت پیش یه وبلاگ داشتم که توش آموزش ویروس نویسی به زبان ویژوال بیسیک رو می دادم.اما حالا تعطیلش کردم چون که فهمیدم با ویژوال بیسیک کارهای بزرگی نمی شه کرد و الان هم در حال یادگیری زبان اسمبلی هستم.اگر اون مرجع را معرفی کنید واقعا ممنون میشم.به زودی خواهم آمد و از شما سوالاتی درباره ی اسمبلی می پرسم. با تشکر-رضا

يكشنبه 10 تير 86 , 11:34 PM

مدیر سایت
behzad
درود .
متاسفانه اون سایت مرجع Expire شده و دیگه در دسترس نیست . ولی من تمامی آموزشها و بحثهای اونرو روی هارد داشتم و اونهارو به صورت دو مجموعه واقعا سودمند آماده کردم یکی برای آموزش زبان اسمبلی تحت ویندوز و یکی هم برای آموزش ساختمان فایلهای اجرایی این دو مجموعه رو میتونید از بخش آموزشها و مقالات شاخه کامپیوتر دریافت کنید .

صفحه : [1]    

Designer And Programmer : Behzad khazama
Coded With ASP.NET
تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب متعلق به اين سايت ميباشد .
هر گونه استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع بلامانع ميباشد
.
www.khazama.com
Tel : 051-44641597 - 09363677001 - 09155714862
Support SMS Center: 09363677100